קופסא שחורה- תוכניות לעתיד
קופסא שחורה- תוכניות לעתיד
יוזמה עצמאית, המציגה אמנות עכשווית במרחב הציבורי. זאת השנה השלישית ברציפות, שבמסגרתה אנו מזמינים את הצופים והיוצרים למסע משותף וניסיוני, בה האמנות עוזבת את המרחב המוזיאלי המוגן והאקסקלוסיבי ויוצאת אל הרחוב. למשך עשרה ימים יוחלפו כ- 70 שלטי חוצות מוניציפליים ביצירותיהם של אמנים. מטרת היוזמה היא להחליף זמנית את השטח הפרסומי הפרקטי הרגיל, באמנות חזותית עכשווית, עתידית, עתידנית.
רפול והים- הצגה חדשה!
רפול והים- הצגה חדשה!
בלילה האחרון בחייו מתייצב רפול על שובר הגלים בנמל אשדוד. הים מפתה את רב-אלוף איתן אל העולם הבא בסדרת חזיונות, שירים וחלומות. פקודיו, אויביו ואהוביו עולים מבין מקהלת הגלים, ומתעמתים עם המפקד המסוגר, בקרב המאסף של חייו. במלאת עשור לטביעתו בים, מוצבת דמותו של רפול על הבמה, ביצירה טקסית, הבוחנת את מעמדו כגיבור מיתי מקומי הנטוע בסיפורה של המדינה.
סדאם חוסיין |  מחזה מסתורין
סדאם חוסיין | מחזה מסתורין
ההצגה "סדאם חוסיין" היא מסכת גרוטסקית מרהיבה, המתמקדת בדמותו הנשגבת של העריץ העיראקי ערב פלישת הכוחות האמריקאים. ספון בבונקר ומוקף בשלושה כפילים עטורי-שפם, סדאם מסתחרר וצולל אל מעמקי הנפט והתודעה. על גבי שטיחים פרסים, במופע רווי צבעים, צלילים, תנועה, שירה והומור, ההצגה "סדאם חוסיין" חוגגת את כישלונותיו ההרואיים של האדם.
הדרך לעין חרוד
הדרך לעין חרוד
במעגל של הרס ובנייה, כשכל סצינה נבנית על חורבות קודמותיה, קם לתחייה סיפור מסע בריחתו של איש הארץ, סופר ולוחם לשעבר, הנאלץ לעזוב את ביתו בתל אביב בעקבות הפיכה צבאית שמתרחשת בישראל. באמצעות טכניקת ה - PuppetCinema החדשנית מפוסלת העלילה במלח ונייר ומוקרנת על מסך גדול, לעיני הצופים.